Bridgestone, Lassa, Kinesis, Pirelli, Dayton, Falken, Kumho, Michelin marka lastiklerin yetkili satış noktasıyız.

Arzu etmiş olduğunuz her türlü ebatta lastik ihtiyacınızı yetkili satıcısı olduğumuz markalarımız ile en uygun fiyatlar ile size sunuyoruz.

Far Ayarı Önemlidir!

Far ayarı, özellikle karanlıkta yolculuk ederken hayati önem taşır. Hem karşıdan gelen araçları, hayvanları, yol uyarı levhalarını ve yayaları tespit edebilmek hem de karşı tarafın bir araç geldiğini fark edebilmesi için önemlidir. Bu nedenle farın verdiği ışık ne çok fazla ne de çok az olmalıdır.

Rot (Ön düzen) Ayarı Nedir ?

Rot ayarı, araç direksiyonu herhangi bir yöne çevrildiğinde tekerlerin de aynı yöne bakıyor olmasını sağlayan ayardır, rot ayarı sayesinde araç direksiyonun çevrildiği yöne doğru hareket eder.

Balans Ayarı bize ne sağlar ?

Balans ayarının amacı, lastiklerin dengede kalmasını sağlayarak sürüş güvenliği ve sürüş konforu sağlamaktır. Balans ayarı sırasında lastiğin her iki tarafının ağırlığı eşitlenir ve lastikler sürüş sırasında dengede kalır.

Jant Doğrultma Nasıl Yapılır?

Jantın hasarlı bölgesi kaynak makinesi vasıtasıyla ısıtılarak şekil alacak hale getirilir. Böylece yapılan işlemle jantın orijinal haline gelmesi sağlanır. Bu işlemlerin ardından yapılan rot balans işlemleri aracın eski kondisyonunda, dengeli bir biçimde yol almasını sağlar.

Neden Nitrojen Gazı?

Nitrojen hareketsiz bir gazdır. Tozdan yağdan, nemden etkilenmez. Havadan daha sabit olduğu için basınç kaybını azaltır. Bu nedenle lastiklerin nitrojenle şişirilmesi daha verimlidir; Nitrojen gazıyla şişirilen bir lastiğin inmesi, hava ile yapılan şişirmeye göre 4 kat daha yavaştır.

Mobil Araç İle Yerinde Lastik Değişim Hizmeti

Mobil Yerinde Lastik Değişim aracımızla ayağınıza geliyoruz ve lastiklerinizin montajını gerçekleştiriyoruz. ... Servisimizde günlük ortalama 20 aracın lastiklerini değiştirebiliyoruz. İşinde profesyonel ve tecrübeli personelimizle, son teknoloji makinalarla hizmet veriyoruz.

Yağ Değişimi Hangi aralıklarla yapılmalıdır ?

Düzenli aralıklarla yapılan yağ değişimi, motorun temiz kalmasını sağlar. Yakıt ve hava ile motor içine ulaşan partiküller, kirler, tortular ve metal çapaklar, yağ filtresi tarafından temizlenir. ... Dolayısıyla yağ değişimi, aracın motor ömrü açısından hayati derecede önemlidir.

Güvenliğiniz için ihmal etmeyin!

Aracın kaldırılarak lastiklerinin, kaliperlerinin sökülerek balataların sökülmesi ve balataların yenisi ile değiştirilerek; sökülen parçaların geri montajı işlemi. Fren yaptığınızda, fren balataları fren diskleri üzerine baskı uygular ve aracı yavaşlatır.

Klima gazı dolumu

Klima gaz dolumu klimanın çalışmasını sağlayan renksiz bir maddedir. Servis merkezimizde klima gazı dolumunuz profesyonel ekipmanlar ile yapılmaktadır.

Triger ne zaman değişir ?

Triger seti, pistonların emme ve egzoz supaplarının senkronize çalışmasını sağlar. ... Bu sebepten Triger seti değişimi, araç üreticilerinin belirlemiş olduğu belirli sürelerde bakıma alınmalı ve gerekli olan parçalar değiştirilmelidir. Triger masrafı, bazı zamanlarda revize edilmiş şanzıman masrafını dahi geçebilmektedir.

Debriyaj Balatası Değişimi Ne Zaman Yapılmalıdır ?

Aracın kullanım alanına ve süresine göre değişmekle birlikte debriyaj balatası ve baskı sistemi ortalama 80.000 kilometrede değiştirilmelidir. Az önce de dediğimiz gibi, kullanım alanı ve süre burada belirleyici rol üstlenir.

İhtiyacınız olabilecek tüm oto elektrik işlemlerinizde uzman ekibimiz ile yanınızdayız.

Uzman ekip ile profesyonel destek

Aracımızla seyir halindeyken bizler farkına varmadan aracımızın aksamları belli bir ritim ve düzen içerisinde çalışır. Aracımızın herhangi bir bölgesinde zaman içerisinde oluşabilecek aksaklık bu düzenin bozulmasına sebep olur. Aracı oluşturan yedek parçalar, bulunduğu yere göre gruplandırılır. Örneğin motor grubu yedek parçaları ya da şanzıman grubu yedek parçaları gibi...

TPMS Nedir ?

TPMS, Lastik Basıncı İzleme Sistemi demektir.2014 Kasım ayından itibaren trafiğe çıkan tüm yeni binek araçlar TPMS ile donatılıyor. Elektronik supaplar, lastik basınç problemlerini anında tespit ederek, sistemin sizi uyarmasını sağlıyor. Diagnostik (Elektronik supapların durumu ve lastik basıncı kontrolü için) Sensör demontaj/montaj, Aşınan TPMS parçalarının yenilenmesi, Sensörün programlanması, Sistemin kalibrasyonu gibi hizmetleri vermekteyiz.